Personele bezetting groepen en overige functies

    

De Meester Neuteboomschool heeft ruim 200 leerlingen.
We geven onderwijs op twee locaties:

- de locatie aan de Mr. Neuteboomstraat 5 én
- de locatie Wereldwijs aan de Engelandlaan 1

De locatie aan de Mr. Neuteboomstraat heeft 7 groepen, de locatie Wereldwijs heeft tevens 7 groepen.
De school beschikt over vakleerkrachten bewegingsonderwijs, een intern begeleider, een locatiecoördinator (Wereldwijs), een taalcoördinator, een rekencoördinator, een cultuurcoördinator en  ICT'ers. De directievoering van de beide locaties valt onder de verantwoording van één directeur.

 

Bezetting locatie Mr. Neuteboomstraat

  • Groep 1                                           : Henriëtte Jansen
  • Groep 2                                           :  Bianca Burgmans   
  • Groep 3                                           :  Wilma Greven
  • Groep 4/5a                                      :  Alida Vos (Erika Kompagnie op vrijdag)
  • Groep 5b/6                                      :  Iris Lippold 
  • Groep 7                                           :  Willem Dreves
  • Groep 8                                           :  Ellen Sloots (Erika Kompagnie op maandag)
  • Onderwijsassistenten                      :  Kelly Swint (groep 3; Ankelien Nuus (groep 4/5a; Janice Molag (groep 5b/6)

 

  • Intern begeleider                              :  Margreet van Delden-Rosing
  • Bewegingsonderwijs groep 1 t/m 8  :  Eddy Opheikens
  • Administratie                                    :  Alice Mulder (dinsdag,woensdag)
  • Conciërge                                         :  Jacob Luring
  • Facilitair medewerkers                     :  Medewerker Atalian
  • Directie                                             :  Aniek de Vries

 

Bezetting locatie Wereldwijs - Engelandlaan 1

  • Groep vlinder                                   : Karien Ronde en Jeanetta Gersonius
  • Groep zebra                                     : Loes Doornbos
  • Groep tijger                                      : Rosan Zeilstra (Alberdien Okken op woensdag) 
  • Groep flamingo                                 : Yannieck Kort
  • Groep olifant                                     : Stef Buurmeijer
  • Groep giraffe                                     : Gerda Kruize (Alberdien Okken op vrijdag) 
  • Groep dolfijn                                      : Monique Schoo (Alberdien Okken op dinsdag) 

  

Locatiecoördinator                               : Jeanetta Gersonius


Onderwijsassistenten

  • Groep vlinder                                  : Annelies Neijenbanning                                              
  • Groep zebra                                    : Sophie Spreen
  • Groep tijger                                     : Yvonne Kruiter      
  • Groep flamingo                               : Monika Boes  
  • Groep olifant                                   : Brenda Elling
  • Groep giraffe                                   : Mariska Oving
  • Groep Dolfijn                                   : Sebastian Pie en Ilse Zwitser                      

                                        

  • Intern begeleider                           : Margreet van Delden - Rosing
  • Bewegingsonderwijs                     : Marijke Koning
  • Facilitair medewerker                    : Medewerker Wedeka
  • Directie                                          : Aniek de Vries

 

                                                                                                                            

 

 

 

 

Deze website maakt gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies om het gebruik van de website zo optimaal mogelijk te laten verlopen. Door op ‘Akkoord’ te klikken of door te gaan met gebruik van de website ga je akkoord met het gebruik van deze cookies.


Of klik hier voor meer informatie.